DUK

Kaip prenumeruoti jūsų leidžiamus žurnalus?
Prenumeruodami internetu, šiame puslapyje  išsirinkite pageidaujamą leidinį, užpildykite užsakymo formą ir apmokėkite jums patogiu būdu.

Ar galima užsiprenumeruoti leidinį kitur?
Taip, galima. Žurnalų prenumerata priimama visuose "Lietuvos ryto" biuruose ir „Lietuvos pašto" skyriuose.

Ar galima užsiprenumeruoti leidinį tiesiogiai redakcijoje?
Redakcijoje prenumerata nepriimama. Tai galite padaryti tik internetu, „Lietuvos pašto" skyriuose arba „Lietuvos ryto" biuruose.

Aš noriu mokėti iš kito banko, nei jūs pateikiate užsakymo formoje.
Jums reikėtų atlikti mokėjimo pavedimą per savo banko sąskaitą pagal suformuotą mokėjimo dokumentą.

Aš užsisakiau žurnalą, kada jį pradėsiu gauti?
Žurnalo prenumeratos pradžia prasideda nuo pasirinkto mėnesio užsakymo formoje. Kiekvienas žurnalas turi savo išėjimo grafiką. Savaitraščiai pristatomi išėjimo dieną. "Žmones" pradėsite gauti nuo pirmojo mėnesio ketvirtadienio. "Ji" ir "Ji su TV programa" pradėsite gauti nuo pirmojo mėnesio pirmadienio. Mėnraščiai išnešiojami per 1-3 dienas nuo jų išleidimo. "Edita" išeina mėnesio pradžioje apie 4-8 dienomis. "Laima" išleidžiama paankstintai, nei pasirinkta užsakyme ir pristatoma apie 20-23 ankstesnio mėnesio dienomis. "Legendos" ir "Edita" išeina kartą per tris mėnesius.

Aš noriu užsisakyti žurnalą nuo einamojo mėnesio, o užsakymo formoje man leidžiama pasirinkti tik nuo ateinančio mėnesio.
Einamojo mėnesio prenumeratos priėmimas jau baigėsi. Tinkamam prenumeratos užsakymo administravimui reikalingas laiko rezervas. Todėl norėdami kokybiškai atlikti paslaugą prenumeratos artimiausiam laikotarpiui nepriimame. Kviečiame užsisakyti nuo kito mėnesio.

Aš noriu prenumeratą padovanoti. Ar siunčiate dovanų kuponus?
Jeigu jūs prenumeratą skirsite kitam asmeniui, tai užsakymo formoje pažymėkite, kad prenumeratos gavėjas bus ne mokėtojas, o kitas asmuo.  Nurodykite jo duomenis, ir prenumerata bus užsakyta šiuo adresu. Jeigu pasirinksite dovanų kupono nuorodą, jums jis bus išsiųtas nurodomu el. paštu arba dovanų kuponą galime išrašyti ir išduoti tik atvykus į redakcijos biurą Kaune, K.Donelaičio g.70, II-ame aukšte arba Vilniuje, Saltoniškių g.9, Panoramos PC, III-ame aukšte.

Neatsimenu, iki kada dar galima prenumeruoti. Kaip sužinoti?
Prenumeratos pabaigos terminas yra nurodytas jums išsiųstoje sąskaitoje. Jeigu ją ištrynėte, tai užklausą atsiųskite el. paštu: prenumerata@zlg.lt

Ar bus atsiųstas išankstinis pranešimas apie prenumeratos pasibaigimą?
Taip, besibaigiant prenumeratai užsakyme nurodytu el. paštu bus išsiųstas priminimas.

Aš noriu gauti prenumeruojamą žurnalą iki 9 val. ryto, o man pristato 10 val.
Prenumerata pristatoma žurnalo išėjimo dieną. Gali būti, kad paštininko maršrutas sudarytas taip, kad jis jus pasiekia tik 10 val. Prašome registruoti pretenziją ir nurodyti priežastis. Jeigu bus galimybė, atsižvelgsime į jūsų pageidavimą ir stengsimės pristatymą paankstinti.

Ar galima vienu užsakymu užprenumeruoti žurnalą keliems asmenims iš karto ?
Ne. Vienu užsakymu prenumeratą galima suformuoti tik vienam adresatui. Kitam asmeniui turi būti formuojamas naujas užsakymas.

Ar gausiu patvirtinimą, kad mano prenumerata priimta sėkmingai ?
Taip. Apmokėjus užsakymą, nurodytu el. paštu, jums bus išsiųstas patvirtinimas apie sėkmingai priimtą prenumeratą.

Viską užpildžiau ir apmokėjau, bet prenumeratos patvirtinimo negavau ?
Tikriausiai įvedėte neteisngą el. pašto adresą arba laiškas pateko į kategoriją "Spam".

Per klaidą apmokėjau du kartus, ką dabar daryti ?

Permokėtą sumą galėsime grąžinti arba galite pasirinkti kito žurnalo prenumeratą už tą pačią sumą. Dar galite paskirti prenumeratą kitam adresatui. Apie tai turite informuoti el. paštu: prenumerata@zlg.lt

Norime pakeisti prenumeratos adresą, kaip tai padaryti ?
jeigu prenumeravote internetu zlg.lt/prenumerata, tai prenumeratos adreso pakeitimą turite užregistruoti toje pačioje svetainėje http://www.zlg.lt/lt/prenumerata/adreso-pakeitimas/ . Pakeitimą atliksime per 3-4 darbo dienas prieš išeinanat naujam žurnalo numeriui.